#1 Aktualności z dn. 20.07.2017

fot. cnbc.com

Z czwartkowych wydarzeń: Znany inwestor poszerzył swój majątek na Bitcoinie; BitBay zwraca prowizje od transakcji; Duże wzrosty na giełdach.

• Znany inwestor poszerzył swój majątek na Bitcoinie:

W 2014 roku zainwestował 1% swojego wielomilionowego majątku. Mowa o Billu Millerze, który po trzech latach cieszy się z 10-krotnego wzrostu wartości swoich Bitcoinów. Już wtedy twierdził, że nie ma obaw o utratę środków, a kryptowaluty mają ogromny potencjał. 67-letni inwestor nie pomylił się. Ten sukces był jego jednym z wielu w ostatnich kilkunastu latach, pomijając utratę 2/3 majątku podczas kryzysu finansowego w 2008 roku. Wg danych Forbes, Miller dziś jest miliarderem, a wartość Bitcoina ma znacząco wzrosnąć w obliczu kolejnego, zbliżającego się kryzysu.

• BitBay zwraca prowizje od transakcji:

Użytkownicy, którzy na polskiej giełdzie BitBay spotkali się z niedogodnościami przy transakcjach na USD / EUR oraz zawieszeniami wpłat, otrzymają rekompensatę w postaci zwrotu prowizji od tych transakcji. Zespół giełdy dziś poinformował:

(…) Prowizje od transakcji kupna i sprzedaży na parach z USD oraz EUR, pobierane przez nas w okresie od 17 lipca do 8 sierpnia, w dniu 9 sierpnia zostaną wszystkim użytkownikom zwrócone na salda BitBay.

Ponadto, BitBay przypomina o zmianie numerów rachunków do wpłat PLN. W zakładce „Wpłaty” można znaleźć aktualne dane do przelewów.

• Duże wzrosty na giełdach:

Dziś praktycznie cała giełda świeciła na zielono od samego rana. Zwyczajnie każdy, kto dziś zainwestował środki, może cieszyć się co najmniej kilkunastoprocentowym zyskiem. Sam Bitcoin dotarł do 2600$, osiągając 15%-owy wzrost z ostatnich 24h, zbliżając się do czerwcowego rekordu. Możemy spodziewać się jeszcze wielu zmian przed 1. sierpnia, co będziemy obserwować z wielkim zaciekawieniem.

źródło: cryptonews.pl. comparic.pl, woldcoinindex.com


BTC POLSKA

Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w BTC Polska? Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę? Zapisz się na newsletter! Nie przegap tego, co może Cię zainteresować.

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz