Witamy i zapraszamy do śledzenia informacji

Zapraszamy do codziennych odwiedzin nowej strony związanej z kryptowalutami. Miejsce, w którym jesteś tworzą ludzie interesujący się ogólnie pojmowanym pieniądzem, rynkiem finansowym i inwestowaniem w waluty cyfrowe.

Temat kryptowalut staje się coraz bardziej popularny ze względu na innowacyjność i zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki na całym świecie – a co za tym idzie – każdy, kto zechce otworzyć się i zrozumieć na czym oparty jest pieniądz i jak jest skonstruowany, ma możliwość czerpania zysków finansowych. Ale żeby tak się zadziało, potrzebna jest informacja. Źródła, z których korzystamy są ogólnodostępne, a informacje podajemy w taki sposób, aby zaoszczędzić czytelnikowi czas na poszukiwanie ich w różnych miejscach internetu.

Informacje podawane będą w następujący sposób:

• Codzienne o godz. 19:00 podsumowanie informacji z danego dnia;

• Wyszczególnione komunikaty, które według nas wymagają zwrócenia uwagi w trybie pilnym;

• Informacje o nowo powstających lub już istniejących kryptowalutach, które warto obserwować Istnieje możliwość pozostawienia swojego adresu email w celu otrzymywania wyżej wymienionych informacji automatycznie na prywatną skrzynkę.

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.


BTC POLSKA

Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w BTC Polska? Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę? Zapisz się na newsletter! Nie przegap tego, co może Cię zainteresować.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz