Poradnik

Autoinvestor.io – więcej niż bot!

AutoInvestor.io to aplikacja do automatycznego tworzenia oraz wycofywania zleceń kupna i sprzedaży, łączącą się z giełdami kryptowalut za pomocą API.

Celem AI jest ułatwienie procesu tradingu na giełdzie. Sposób działania to efekt rocznej analizy zapotrzebowania rynku, niezliczona ilość godzin rozmów z traderami i przedstawicielami giełd oraz półroczna praca zespołu developerów. Partnerem produktu jest giełda BitBay.

AutoInvestor jest złotym środkiem pomiędzy tradycyjnymi botami i ustawieniami, a samodzielną, często żmudną grą na kryptogiełdach. Najistotniejsze cechy AutoInvestor’a to:

Innowacyjność
Aplikacja została stworzona w oparciu o najnowsze technologie programistyczne. Wpływa to na sprawność składania zleceń, zapewnia kontrolę sytuacji na giełdzie i ograniczenie awaryjności systemu.

• Dostępność strategii
AutoInvestor w sposób unikalny pozwala nawet początkującym użytkownikom osiągać możliwie optymalne wyniki – dzięki systemowi rankingu traderów możliwe jest skorzystanie z wiedzy i doświadczenia najlepszych graczy, popartych pozycją w rankingu.

• Bezpieczeństwo i łatwość obsługi
AutoInvestor dba o bezpieczeństwo i odpowiednią ochronę danych. Intuicyjny layout czyni go programem niezwykle łatwym w obsłudze, pomimo zaawansowanych opcji, którymi dysponuje.

 Rozwój
Twórcy dążą do ciągłego podnoszenia jakości systemu. Program będzie rozbudowywany o nowe giełdy i funkcjonalności oraz aktualizowany o nowe kryptowaluty i tokeny.

TradingView
AutoInvestor dzięki integracji z TradingView umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym sytuacje na rynkach kryptowalut dla dostępnych giełd.

Każdy nowy Użytkownik może skorzystać z opcji okresu próbnego, testując program przez 7 dni za symboliczną złotówkę.

Fanpage – fb.com/autoinvestor.io
Grupa –  fb.com/groups/autoinvestor


Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Tagi
Show More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz Adblocka

Prosimy wesprzyj nas, wyłączając Adblocka na btcpolska.com. Dzięki.