Wywiad

Experty.io: Szykujemy masę newsów (wywiad)

Rewolucja na rynku konsultingowym, czyli projekt Experty.io! Zapraszamy do przeczytania artykułu oraz odsłuchania wywiadu, który nagraliśmy z zespołem.

Experty.io to polski projekt, który z wielkim sukcesem zakończył swoje ICO na początku 2018 roku. Zaledwie jeden dzień trwała zbiórka środków – zebrano aż 9,5 mln dolarów.

Czym tak naprawdę jest Experty.io? Jest to zdecentralizowana sieć, która umożliwia ludziom automatyczne rozliczenia poprzez kryptowaluty za rozmowy telefoniczne oraz wideo – za pomocą smart kontraktu! Platforma ma skupiać specjalistów z różnych branż i każdy, kto będzie korzystał z aplikacji, będzie miał możliwość zarówno płacenia, jak i przyjmowania kryptowaluty Experty za rozmowy w czasie rzeczywistym.

Zafascynowani tym pomysłem i jego realizacją, spotkaliśmy się w Gliwicach z zespołem Experty.io, aby porozmawiać na temat dotychczasowych sukcesów projektu oraz planów na najbliższy czas.

Od lewej: Mateusz Smoliński (BTC Polska), Bartłomiej Piekarski (BTC Polska), Kamil Przeorski (Experty.io), Matt Saczewski (Experty.io), Paweł Drewniak (BTC Polska).

Kamil Przeorski i Matt Saczewski opowiadają o samym projekcie, o tym, jak zrodził się pomysł na stworzenie własnego ICO, jak bardzo jest już rozbudowana aplikacja, jak duża jest społeczność i w jaki sposób utrzymywane są z nią relacje oraz jakie Experty.io mają za sobą sukcesy i plany na dalszy rozwój:

(Google Chrome może mieć kłopot z odtworzeniem audio. Zalecamy skorzystanie z innej przeglądarki)

Kryptowaluta Experty (EXY) notowana jest aktualnie na trzech giełdach: Kucoin, Coinbe oraz IDEX.

Tagi
Show More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz Adblocka

Prosimy wesprzyj nas, wyłączając Adblocka na btcpolska.com. Dzięki.