News

Komunikat

Drodzy czytelnicy,

Obserwujemy stale rosnące zainteresowanie naszą stroną. Cieszymy się, że jesteście z nami. Dzięki wzajemnej wymianie informacji, doświadczenia i spostrzeżeń, jesteśmy w stanie coraz lepiej rozpoznawać ten dynamicznie rozwijający się rynek walut cyfrowych. Jak widać, dzieje się bardzo dużo – to dobrze! Ale kwintesencją jest satysfakcja z dobrze wykorzystanej informacji. Jesteśmy ciekawi, jaka część z Was wykorzystuje te informacje na co dzień w praktyce – napiszcie do nas i podzielcie się swoimi przemyśleniami.

Planujemy rozszerzenie naszej działalności o nawiązanie bezpośrednich relacji z deweloperami poszczególnych projektów. Dzięki temu informacja dotrze do Was jeszcze szybciej i może okazać się jeszcze cenniejsza.

Wiemy, że wśród stałych czytelników są również osoby, które nie wykorzystują jeszcze w praktyce możliwości jakie dają kryptowaluty i są obserwatorami przebiegu wydarzeń. Naszym celem jest przekazywanie informacji w taki sposób, aby każdy, niezależnie od poziomu wiedzy w temacie, mógł zauważyć skalę i potencjał tej rewolucyjnej technologii. Dla tych, którzy dostrzegają korzyści wynikające z posiadania cyfrowych aktywów i chcących się w nie zaopatrzyć, uzupełniliśmy zakładkę z kryptowalutami o dokładną instrukcję – krok po kroku – jak i gdzie można je nabyć. Zapraszamy.

Wszystkie przedsięwzięcia związanie z prowadzeniem strony wymagają od nas nakładu czasowego i finansowego. Dlatego każdy, kto zechce dobrowolnie wesprzeć naszą działalność w postaci darowizny, może przekazać ją na adres BTC podany poniżej.

Adres BTC: 17UcYSLdXSvSM8y3jQ6SHSgaiNBnMQ2hde

Bitcoin QR code & info

Tytuł przelewu: „Darowizna dla btcpolska.com”

Dziękujemy – zespół BitcoinTradingCurrency / btcpolska.com

 


 

Tagi
Show More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz Adblocka

Prosimy wesprzyj nas, wyłączając Adblocka na btcpolska.com. Dzięki.