O NAS

Miejsce, w którym jesteś tworzą ludzie interesujący się ogólnie pojmowanym pieniądzem, rynkiem finansowym i inwestowaniem w waluty cyfrowe.

Temat kryptowalut staje się coraz bardziej popularny ze względu na innowacyjność i zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki na całym świecie – a co za tym idzie – każdy, kto zechce otworzyć się i zrozumieć na czym oparty jest pieniądz i jak jest skonstruowany, ma możliwość czerpania zysków finansowych. Ale żeby tak się zadziało, potrzebna jest informacja. Źródła, z których korzystamy są ogólnodostępne, a informacje podajemy w taki sposób, aby zaoszczędzić czytelnikowi czas na poszukiwanie ich w różnych miejscach internetu.

Informacje podawane będą w następujący sposób:

• Codzienne o godz. 19:00 podsumowanie informacji z danego dnia;

• Wyszczególnione komunikaty, które według nas wymagają zwrócenia uwagi w trybie pilnym;

• Informacje o nowo powstających lub już istniejących kryptowalutach, które warto obserwować. Istnieje możliwość pozostawienia swojego adresu email w celu otrzymywania wyżej wymienionych informacji automatycznie na prywatną skrzynkę.

 

Wszystkie przedsięwzięcia związanie z prowadzeniem strony wymagają od nas nakładu czasowego i finansowego. Dlatego każdy, kto zechce dobrowolnie wesprzeć naszą działalność w postaci darowizny, może przekazać ją na adres BTC podany poniżej.

Adres BTC: 17UcYSLdXSvSM8y3jQ6SHSgaiNBnMQ2hde

Bitcoin QR code & info

Adres BitcoinCash: 1PF2LnJmSf2rDTb8APDGovtXovcshwdkPC

Adres Ethereum: 0x726e0432057816ae66fd4388d25f063360c3b2da

Tytuł przelewu: „Darowizna dla btcpolska.com”

Dziękujemy – zespół BitcoinTradingCurrency / btcpolska.com


BTC POLSKA

Chcesz być informowany o wszystkich wydarzeniach w BTC Polska? Nie masz czasu, żeby śledzić naszą stronę? Zapisz się na newsletter! Nie przegap tego, co może Cię zainteresować.