Rozmowa z twórcą WapniakCoin (WAP)

Maciej “Wapniak” Wapiński, wyemitował własny token personalny, którym można handlować podobnie jak innymi kryptowalutami, na giełdzie Beatcoin.pl. Przeprowadziliśmy z popularnym YouTuberem wywiad, który możecie obejrzeć poniżej. Jeszcze w fazie ICO, pisaliśmy o Wapniaku w tym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z projektem prosperującego tokenu, jakim jest WapniakCoin (WAP):

Rozmowę przeprowadziliśmy 9. września. Od zaledwie kilku dni, wartość WapniakCoina zgodnie z transakcjami przeprowadzonymi na Beatcoin.pl, wzrosła z 13. groszy do 30. groszy, co przerosło samego właściciela, który nie spodziewał się takiego efektu nawet do końca roku. Cieszymy się, że możemy wspierać projekt, który ma coraz większą ilość zwolenników i który budzi zainteresowanie wśród wielu użytkowników kryptowalut. O dalszych planach i sukcesach WapniakCoina, będziemy Was na bieżąco informować.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem WapniakCoinów, możecie skorzystać z instrukcji, którą przygotowaliśmy dla Was tutaj.

Zespół Bitcoin Trading Currency.

Be the first to comment

Leave a Reply