Poradnik

Wielka fuzja na polskiej scenie kryptowalutowej

Istnieje mnóstwo grup zrzeszających społeczności krypto. Grupy takie skupiają się wokół bardziej specjalistycznych tematów takich jak newsy, mining czy społeczności poszczególnych projektów krypto… Poza Facebookiem niesamowitą popularnością cieszą się kanały na telegramie, które bardziej skupiają się na zarabianiu czyli działają w tematach takich jak handel krypto na giełdach (popularne sygnałówki) lub ICO i Airdropy.

Właśnie na Telegramie w zeszły piątek nastąpiła olbrzymia fuzja, której skutkiem jest powstanie grupy ArcyTrade. Grupa składa się z dziewięciu kanałów tematycznych zarządzanych przez 21 administratorów.

page1image7480

Na przekór nieuczciwym grupom sygnałowym i oszustom

Zmorą społeczności krypto na całym świecie są płatne grupy sygnałowe. Grupy takie namawiają do wykupywania drogich abonamentów i często – a wręcz z reguły oszukują ludzi “gwarantując” pewne sygnały i niesamowite zyski pokazując screeny z genialnych wręcz wejść i perfekcyjnych wyjść z pozycji. Nie wspominają jednak o tym, że edytują sygnały (telegram i inne aplikacje na to pozwalają) lub w inny sposób manipulują danymi aby zawsze dobrze to wyglądało. Grupy takie

słyną również z banowania użytkowników którzy zaczynają “zbyt dużo gadać” zniechęcając innych (potencjalnych) “klientów”. Niestety – grupy te cieszą się ogromną popularnością wśród niedoświadczonych użytkowników, którzy myślą że płacąc abonament zarobią miliony na “pewnych” sygnałach.

Grupa ArcyTrade

Twórcy grupy regularnie zarabiają na rynku i nie muszą pobierać opłat od użytkowników a kanały grupy ArcyTrade są i pozostaną darmowe. Grupa powstała aby stworzyć społeczność w której każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno profesjonaliści jak i laicy. Jednocześnie ArcyTrade działa we wszystkich dziedzinach zarabiania w branży kryptowalut – giełdy, ICO, airdropy oraz mining, co sprawia, że profesjonalny trader może doradzać społeczności w swojej dziedzinie i jednocześnie czerpać z doświadczenia specjalistów w pozostałych dziedzinach. ArcyTrade udostępnia własne analizy, jednak stawia przede wszystkim na edukację i naukę samodzielności wśród mniej doświadczonych członków społeczności – dostarcza ocenę potencjalnych możliwości popartą analizą techniczną, fundamentalną i/lub wydarzeniami, ale przede wszystkim społeczność zawsze może liczyć na dobrą radę i możliwość omówienia aktualnych wydarzeń czy stanu rynku na chatach tematycznych.

ArcyTrade stawia sobie za cel tropić i uprzykrzać życie płatnym i nieuczciwym grupom poprzez ujawnianie ich oszustw i uświadamianie ludzi jak działają takie grupy i jak działa rynek. Na kanałach grupy ArcyTrade społeczność nie musi się martwić o to, że ktoś będzie chciał im sprzedać dostęp VIP do wspaniałych sygnałów, magicznego bota który sam zarabia czy inne cudowne systemy które zawsze dają zarobić… ich twórcom.

page3image552

Grupa składa się z 9 kanałów tematycznych:

●  ArcyTrade Bitmex chat – https://t.me/arcytradebitmexczat
●  ArcyTrade Bitmex analizy – https://t.me/ArcyTradeAnalizyBTC
●  ArcyTrade Alty chat – https://t.me/ArcyTradeAltyczat
●  ArcyTrade Alty analizy – https://t.me/ArcyTradeAltyanalizy
●  ArcyTrade ICO & Airdropy chat – https://t.me/joinchat/GiyXH0MRhpw5jHIBlUg82w
●  ArcyTrade ICO & Airdropy analizy – https://t.me/ArcyTradeICOanalizy
●  ArcyTrade News, sygnały użytkowników – https://t.me/ArcyTradeNewssygnalyuzytkownikow
●  ArcyTrade Samouczek – https://t.me/samouczek
●  ArcyTrade Mining chat – https://t.me/arcytrademiningczat

Informacje i stwierdzenia zawarte w niniejszym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej. Wszystkie zawarte w artykule stwierdzenia są prywatną opinią autora opartą na podstawie własnej analizy różnych artykułów, dokumentów i innych treści znalezionych podczas prowadzenia badań. Pamiętaj aby przed zainwestowaniem jakichkolwiek środków zawsze dokonać samodzielnej i rzetelnej analizy.


Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Tagi
Show More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz Adblocka

Prosimy wesprzyj nas, wyłączając Adblocka na btcpolska.com. Dzięki.