Wywiad sponsorowany

Yellow Better – kolejny krok polskiego projektu

Języki obce, podróże, wirtualne zwiedzanie – prosperujący polski projekt krypto Yellow Better, prężnie rozwija się i ma potężne plany! Mieliśmy przyjemność porozmawiać z osobami pracującymi przy projekcie. Naszymi gośćmi byli Damian Guzik oraz Paweł Juraszek. Zapraszamy na krótką rozmowę dotyczącą tego fascynującego przedsięwzięcia!

BTC Polska: Od ostatniego artykułu o Yellow Better na naszym portalu minęło ponad 8 miesięcy. Czy możesz przypomnieć wszystkim czym dokładnie jest Wasz projekt i co aktualnie dzieje się w nim?

Damian: Owszem, minęło sporo czasu i nastąpiło sporo zmian szczególnie w samej koncepcji projektu. Yellow Better to portal, który ma na celu kształcenie człowieka na każdej płaszczyźnie. Jego głównym założeniem jest rozwój kulturowy, który w dzisiejszych czasach jest tak bardzo potrzebny naszemu społeczeństwu. Platforma będzie umożliwiała naukę języków obcych, poznawanie różnych kultur, wirtualne zwiedzanie każdego zakątka świata, jak i płynną wymianę wiedzy z każdą osobą, z jaką tylko zapragniemy. Każdy użytkownik będzie miał własnego „walla” i w dowolny sposób będzie mógł oferować pomoc innym. Yellow Better będzie idealnym miejscem do zarabiania dzięki swoim zainteresowaniom. Nie ma nic przyjemniejszego, prawda? Fascynujesz się swoim miastem i znasz wiele zakątków, których nie ma w przewodnikach? Więc to Ty zostań wirtualnym przewodnikiem i zarabiaj na tym. Z pomocą szczegółowej wyszukiwarki, każdy, kto będzie chciał skorzystać z Twoich usług, znajdzie Cię bez problemu. Teraz drugi przykład. Jeśli wyjeżdżasz na staż do innego kraju, warto poznać osoby z Twojej branży i najpierw poprawić swoje językowe umiejętności. Na platformie bardzo łatwo będzie można rozwinąć np. swojego vloga. Zobrazujmy to na przykładzie vloga podróżniczego. Użytkownik portalu będzie mógł na swojej tablicy organizować zbiórki na kolejne wyprawy. Oddani widzowie zawsze chętnie wspierają swojego idola. Bilety na rezerwacje hoteli będą łatwo dostępne, dzięki usłudze BetterTravel, która również będzie dostępna na portalu. Każdy użytkownik będzie mógł prowadzić własne transmisje i np. wykonywać zadania od swoich widzów na żywo, za co będzie otrzymywał donejty. Wszystkie zbiórki i płatności na portalu odbywać będą się wyłącznie w oparciu o nasz YellowBetterToken (YBT).

BTC Polska: Zmiana dotyczy również kwestii pozyskania funduszy ponieważ jesteście pierwszym projektem który przeprowadzi zbiórkę w formie IEO na giełdzie BITKER. Czy możesz powiedzieć nieco więcej o tym wydarzeniu?

Paweł: Zarząd giełdy BITKER wybrał nasz projekt z pośród 30 innych wniosków. W dodatku startujemy na pierwszy ogień, więc jest to dla nas miłe wyróżnienie. Start IEO planowany jest na 8. kwietnia na godzinę 11:00 naszego czasu. IEO to bardzo dynamiczna forma zbiórki, więc walka o zakup może być zacięta, ponieważ hardcap jest znacznie niższy niż w przypadku projektów, takich jak Binance Lanchpad i wynosi ok. 300 BTC. Po zbiórce YBT trafi na giełdę Bitker, a następnie na BitBay.

 

BTC Polska: Zatem jest to dobra informacja dla osób, które zakupiły YBT w przedsprzedaży w ubiegłym roku.

Paweł: Mamy nadzieje że wcześni inwestorzy będą na dużym plusie. Należy się im jak najbardziej, ponieważ na samym starcie uwierzyli w nasz projekt.

BTC Polska: Co dalej jakie plany już po IEO?

Damian: Co do dalszych planów to przede wszystkim budowa portalu w jak najszybszym czasie oraz udostępnienie go użytkownikom. Obecnie prowadzimy rozmowy z bardzo ciekawym portalem o nazwie Travala, który oferuje usługi, takie jak bloking, ale z tą różnicą, że można płacić tam kryptowalutami i nie wykluczone, że YBT stanie się kolejnym środkiem płatniczym oferowanym przez portal. Kolejny cel, który jest również na tapecie to wejście YBT na giełdę Binance.

BTC Polska: To bardzo dobre wieści. Cieszy nas, że kolejny polski projekt ma szanse na rozwój i szerzenie świadomości na temat kryptowalut w społeczności związanej z nauką języków i oraz vlogerów. Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów!

Damian, Paweł: Dziękujemy!

Wszystkie oficjalne wiadomości są na bieżąco publikowane na naszych mediach społecznościowych. Szczególnie zapraszamy na naszą grupę na Telegramie:

→ https://t.me/yellow_better

Więcej informacji o nadchodzącym IEO:

→ https://www.bitker.com/#/publicOffering

→ www.yellowbetter.com

→ https://twitter.com/Bitker1/status/1113326777726775296

→ https://www.facebook.com/bitkers/

Telegram:

→ https://t.me/yellow_better Bitker Channel:

→ https://t.me/BITKER_oversea

 

 

 

Tagi
Show More

2 Comments

  1. Wszystko ładnie, pięknie… Strona cud miód… Sami Polacy w projekcie … a [LANGUAGE] – EN / CHN. Myśl jedna… shame że PL nie ma ;/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz Adblocka

Prosimy wesprzyj nas, wyłączając Adblocka na btcpolska.com. Dzięki.