Artykuł sponsorowany

Yellow Better Token – nowość w świecie e-learningu

Pomysł na portal inny niż wszystkie wziął się z bieżących potrzeb każdego człowieka. W erze bardzo szybko zmieniającego się i otwartego na kontakt świata, częstym problemem staje się
bariera językowa. Portal Yellow Better powstał z myślą o tych, którzy planują pokonywać przeszkody językowe i kulturowe, są otwarci na zmiany i interakcje. 

Zadaniem portalu jest ułatwienie procesu  poznawania nowego języka, wybranej grupy społecznej i miasta, które planujemy zwiedzić poprzez interakcje z innymi. Dzięki platformie użytkownik będzie mógł zrobić krok naprzód w swojej karierze zawodowej. Portal pozwala na kontakt ze specjalistami z różnych branż, dzięki czemu można także podszkolić swój język techniczny oraz przygotować się do rozmów biznesowych.

Portal oferuje użytkownikom dwie podstawowe opcje związane z e-learningiem: 

1. Edukacyjno – poznawczą – dla uczniów.

2. Zarobkową – dla nauczycieli. 

Użytkownik ma możliwość łączenia obu funkcji oraz wyboru, z której z nich będzie korzystał. Portal daje możliwość dzielenia się wiedzą, zarabiania na byciu sobą, dzięki przekazywaniu tego, co zna się od dziecka, w tym języka, kultury, zwyczajów. Dzięki interakcji z użytkownikami możemy poznać nie tylko nowe słówka, ale także lokalne gwary, zwyczaje i zachowania osób z innych części globu. 

To użytkownik podejmuje decyzję o tym, który język oraz region go interesuje. Wszyscy doskonale znamy swój język ojczysty i region. Ustalamy cenę za swoją usługę i dzielny się wiedzą!

Zarejestrowani na portalu mogą decydować, ile godzin poświęcą na pomoc innym. Być może okaże się, że będzie to jego główną pracą zarobkowa. 

Nad wymianą zarobionych Tokenów (na przykład walutę fiducjarną) będzie czuwać wbudowany w portal procesor płatniczy BetterPay. System może być implementowany do wielu firm odpowiadających za transport publiczny lub podróże , dzięki temu Token zyska nową funkcję i stanie się prawdziwą “walutą podróżników”. Każda z firm, która zdecyduje się na współpracę z BetterPay może liczyć na dotacje w wysokości 20000 euro.

Obserwując ciągle zwiększający się popyt na podróże i e-learning jesteśmy przekonani o nadchodzącym sukcesie portalu YellowBetter, a wraz z nim tokenu YellowBetter Token (YBT).
To najlepszy czas, by wziąć czynny udział w naszym rewolucyjnym projekcie. Zmieńmy na dobre znany wszystkim e-learning. 

Już 17 czerwca rusza limitowana przedsprzedaż naszych tokenów.

Więcej informacji znajdziesz na:

 www.yellowbetter.com

www.facebook.com/yellowbetter 

YellowBetter – zmieścimy świat pod jednym adresem.

Show More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz Adblocka

Prosimy wesprzyj nas, wyłączając Adblocka na btcpolska.com. Dzięki.