Redaktorzy

Miejsce, w którym jesteś tworzą ludzie interesujący się ogólnie pojmowanym pieniądzem, rynkiem finansowym i inwestowaniem w waluty cyfrowe.

Temat kryptowalut staje się coraz bardziej popularny ze względu na innowacyjność i zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki na całym świecie – a co za tym idzie – każdy, kto zechce otworzyć się i zrozumieć na czym oparty jest pieniądz i jak jest skonstruowany, ma możliwość czerpania zysków finansowych. Ale żeby tak się zadziało, potrzebna jest informacja. Źródła, z których korzystamy są ogólnodostępne, a informacje podajemy w taki sposób, aby zaoszczędzić czytelnikowi czas na poszukiwanie ich w różnych miejscach internetu.

Informacje podawane będą w następujący sposób:

• Codzienne o godz. 19:00 podsumowanie informacji z danego dnia (oznaczone kategorią „News”;

• Artykuły sponsorowane. Każda osoba, firma z branży ma możliwość zamieszczenia na naszej stronie własnego artykułu. Zapytaj o szczegóły pisząc na facebooku (artykuły są oznaczone kategorią „Artykuł sponsorowany”);

• Informacje o nowo powstających lub już istniejących kryptowalutach, które warto obserwować. Istnieje możliwość pozostawienia swojego adresu email w celu otrzymywania wyżej wymienionych informacji automatycznie na prywatną skrzynkę.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom
Back to top button