Kryptowaluty

5 urodziny kantoru kryptowalut FlyingAtom

22 listopada kantor kryptowalut FlyingAtom obchodził swoje 5 urodziny. Z tej okazji firma przygotowała na ten tydzień szereg promocji i konkursów, w którym do wygrania są portfele sprzętowe Ledger Nano X oraz vouchery do sklepu internetowego FlyingAtom.shop. Obecnie trwają 3 konkursy, a kolejne się pojawią. Konkursy są różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie informacje o konkursach znajdują się na profilu FlyingAtom to Facebooku.

Dzisiaj do 23:59 można wciąż brać udział w konkursie polegającym na wytypowaniu ceny BTC. Link do konkursu: Konkurs FlyingAtom cena

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na polskim rynku już od 5 lat. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut za gotówkę. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 13 wojewódzkich miastach w Polsce. Od ponad 2 lat firmy buduje też sieć Bitomatów. Obecnie możemy korzystać już z prawie 30 ich urządzeń rozsianych po terenie całego kraju. Przez 5 lat działalności kantor zbudował rozpoznawalną pozycję na polskim rynku kryptowalut. Oprócz działalności związanej z wymianą kryptowalut firma prowadzi też tematyczny portal Bithub.pl, chętnie odwiedzany przez miłośników cyfrowych walut.

FlyingAtom nie ogranicza się jedynie do prowadzenia wymiany kryptowalut. Od 2018 roku działa też firmowy sklep internetowy – FlyingAtom.shop, w którym możemy nabywać portfele sprzętowe oraz kryptowalutowe gadżety. FlyingAtom obecny jest też w branży metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych poprzez FlyingAtom Gold. W ofercie firmy znajdziemy złote i srebrne monety oraz sztabki najpopularniejszych światowych mennic.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button