News

#846 Newsy z dnia 23.11.2019

Z sobotnich wydarzeń: Binance szykuje się do pozwu; Twórca Cardano: Bitcoin osiągnie 100.000 dolarów; OKEx zabezpiecza wsparcie dla nowego tokena narzędziowego; Aktualna sytuacja na giełdach.

Binance szykuje się do pozwu:

Prezes giełdy kryptowalut, Binance, obiecał pozwać The Block za domniemaną publikację fałszywych informacji.

Podczas trwającej wymiany na Twitterze 22 listopada Changpeng Zhao, znany jako CZ w kręgach kryptograficznych, obiecał podjąć kroki prawne w związku z artykułem, który twierdził, że biuro Binance w Szanghaju zostało najechane przez chińską policję.

Będziemy ich pozywać.

– napisał w jednym tweecie.

Nieprawdziwy artykuł pojawił się w piątek i był częścią wielu doniesień o nowym działaniu anty-kryptograficznym podjętym przez Chiny. The Blok początkowo wysunął twierdzenie pod nagłówkiem „Biuro Binance w Szanghaju zostało zamknięte po wizycie władz, mówią źródła”.

Po szerokim sprzeciwie wobec faktycznej dokładności artykułu – podczas którego CZ zażądał od publikacji przeprosin, ale wykluczył akcję sądową – The Block wydał kolejny artykuł broniący swojego stanowiska.

Spowodowało to zwiększenie napięć, co zmusiło CZ do zmiany zdania na ten temat, co do którego początkowo mówił, że będzie „na razie zbyt wielkim problemem”.

Zamiast przeprosić społeczność za podanie fałszywych wiadomości o nieistniejącym „nalocie policyjnym”, który zniszczył naszą reputację i cenę $ btc, TheBlock próbuje teraz spierać się, czy istnieje biuro, czy CZ ma spotkanie… Kogo to obchodzi? Przyznaj się i przeproś za swój błąd.

– napisał.

Twórca Cardano: Bitcoin osiągnie 100.000 dolarów:

Charles Hoskinson, współzałożyciel Ethereum i twórca Cardano, powiedział, iż spodziewa się, że Bitcoin wróci do poziomu ponad 10.000 dolarów i osiągnie 100.000 dolarów w przyszłości.

W opublikowanym tweecie Hoskinson przekonywał społeczność kryptowalut, że Bitcoin jest czymś więcej niż spekulacjami, obwiniając za najnowszy spadek ceny medialny „FUD” – lub strach, niepewność i wątpliwości – oraz manipulacje na rynku.

Ponieważ w Bitcoinie chodzi o coś więcej niż tylko ruchy cenowe, oczekuje on, że największa na świecie kryptowaluta uzyska więcej wzrostów w przyszłości.

Cena Bitcoinów spada? Pamiętajcie wszyscy, po tym, jak FUD, handel wiadomościami i manipulacje wygasną, nadal mamy globalny ruch, który zmieni świat. Zobaczymy ponownie 10.000 BTC i powitamy 100.000 BTC. Krypto jest nie do zatrzymania. Krypto to przyszłość.

– powiedział.

OKEx zabezpiecza wsparcie dla nowego tokena narzędziowego:

Giełda kryptowalut OKEx z siedzibą na Malcie, zapewniła sobie wsparcie czterech nowych partnerów, w tym sprzętowego portfela kryptowalutowego Ledger, dla swojego tokena narzędziowego OKB.

OKEx ogłosił tę wiadomość w komunikacie prasowym udostępnionym Cointelegraph, opisując, że firma nawiązała współpracę z Ledger, wietnamską giełdą OTC Aliniex, giełdą fiat-to-crypto Bvnex oraz sprzedawcą on-line Cryptomall.

Współpraca ma na celu przeniesienie ekosystemu OKB do głównego nurtu, a także uczynienie go bardziej wszechstronnym dla globalnej bazy użytkowników. Firma określiła, że OKB będzie wymieniony w sprzętowym portfelu kryptograficznym Ledger, Aliniex i Bvnex. Aliniex, który umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie cyfrowej waluty za pomocą wietnamskiego donga (VND), będzie również obsługiwał transakcje OKB / VND.

Cryptomall – platforma handlowa, która prowadzi rejestr transakcji w łańcuchu Blockchain- akceptuje teraz OKB, zapewniając w ten sposób użytkownikom OKEx dostęp do ponad 1 mln produktów. Andy Cheung, dyrektor operacyjny OKEx, powiedział, że partnerstwo „rozszerzy użyteczność OKB, ułatwiając traderom uczestnictwo w rynkach kryptowalut na całym świecie”.

Wcześniej w listopadzie OKEx wprowadził Bitcoinowe kontrakty futures, które są uzupełnione o stablecoin Tether (USDT). Wcześniej OKEx ogłosił zamiar uruchomienia pod koniec października handlu kontraktami futures rozliczanymi w USDT z nawet 100-krotną dźwignią. Po przeprowadzeniu symulacji, która rozpoczęła się 5 listopada, giełda notowała ofertę BTC / USDT na swojej platformie transakcyjnej.

Pod koniec października OKEx ogłosił, że dołącza do Klaytn, globalnej publicznej platformy Blockchain opracowanej przez spółkę zależną Kakao, Ground X. Giełda nazwała to partnerstwo możliwością zbudowania stabilnego ekosystemu Blockchain i połączenia się z różnymi sieciami i portfelami w branży Blockchain.

Aktualna sytuacja na giełdach:

Rynki po dwóch dniach gwałtownych spadków mienią się na zielono. Bitcoin notuje wzrost o 1,6%, Ethereum o 2,7%, XRP o 0,7%, Bitcoin Cash o 4,4% a Litecoin o 2,6%.

Kapitalizacja całego rynku zwiększyła się o 4.3 mld dolarów i wynosi obecnie 199.8 mld dolarów. Całkowity obrót na giełdach wyniósł 80.6 mld dolarów.

źródło: cointelegraph.com, coinmarketcap.com.


Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button