News

Bitcoin w Ekstraklasie. FlyingAtom sponsorem głównym Piasta Gliwice.

Ostatni weekend mocno przybliżył nas do poznania piłkarskiego mistrza Polski. W niedziele oczy skierowane były na Gliwice, gdzie miejscowy Piast podejmował Lecha Poznań. Wygrali przyjezdni, ale gospodarze też nie zostali po tym meczu z pustymi rękoma. Na pomeczowej konferencji przedstawiony został nowy główny sponsor klubu w postaci firmy FlyingAtom.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. Od ponad 6 lat zajmujący się skupem i sprzedażą Bitcoinów i wielu inny popularnych kryptowalut, takich jak np. Ethereum, Tether, Litecoin, USDC. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

– Cieszymy się, że firma FlyingAtom, która jest liderem w branży kryptowalut, dołącza do grona sponsorów Piasta Gliwice. Od teraz wspólnie będziemy walczyć o najwyżej cele! Jestem przekonany, że ta nowa dziedzina, która z roku na rok zaczyna się cieszyć coraz to większą popularnością, przyniesie korzyści również w świecie piłkarskim. Wierzę, że sport i kryptowaluty mogą iść wspólnie w parze, wyprowadzając klub na jeszcze wyższy poziom, oraz oferując FlyingAtom nowe perspektywy rozwoju i popularyzacji firmy. Witamy w Niebiesko-Czerwonej rodzinie – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Współpraca Niebiesko-Czerwonych  z nowym sponsorem głównym będzie opierała się na wielu płaszczyznach, gwarantując wsparcie finansowe zarówno dla pierwszej drużyny, jak i Akademii Piłkarskiej Piasta Gliwice. Umowa o współpracy została podpisana na dwa lata.

– Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z jednym z czołowych polskich klubów piłkarskich, Mistrzem Polski z sezonu 2018/19 i najbardziej utytułowanym śląskim klubem XXI wieku. Współpraca z Piastem to dla nas kolejny krok we wspieraniu uzdolnionych sportowców w naszym kraju. Szczególnie zależy nam na rozwoju młodzieży. Od zeszłego roku sponsorujemy klub Escola Varsovia, w którym trenuje ponad 1000 młodych sportowców. W naszym wsparciu nie ograniczamy się jedynie do piłki nożnej. Stworzyliśmy też grupę FlyingAtom Team gdzie wspieramy młodych sportowców z różnych dziedzin. Należą już do niej Dawid Czerw (szachy), Ida Kupś (wspinaczka), Dawid Zagórski (piłka nożna), Bartłomiej Sanetra (narciarstwo), Antoni Kawczyński (żużel). Mamy nadzieję, że współpraca FlyingAtom z gliwickim klubem przyczyni się do kolejnych sukcesów sportowych Piasta oraz wspomoże działanie klubowej akademii – przyznał Dawid Muszyński z firmy FlyingAtom.

Gliwice 08.05.2022
Pilka nozna. PKO Ekstraklasa. Piast Gliwice – Lech Poznan .
n/z. Umowa sponsorska Flying Atom
Fot. Irek Dorozanski

Współpraca z Piastem Gliwice wpisuje się w naszą strategię promocji firmy poprzez sport. Dążymy obecnie do poszerzenia rozpoznawalności marki FlyingAtom i partnerstwo z Piastem może pomóc nam osiągnąć te zakładane cele biznesowe. Wierzymy, że nasze wsparcie zapewni klubowi potrzebną stabilizację i będzie podwaliną pod kolejne sportowe sukcesy – zakończył Łukasz Szymonek.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button