News

Elon Musk testuje streaming gier na X

X (dawniej Twitter) kolejny raz zbliża się do tego, by stać się „aplikacją wszystko-w-jednym”, po tym jak Elon Musk przetestował streaming gier wideo na tej platformie.

W trwającym 50 minut streamie 6 października, Musk pokazał, jak gra w popularną grę akcji typu RPG – Diablo 4.

Rozpoczynając transmisję, Musk zaznaczył:

Naszym celem jest zapewnienie, że dźwięk jest normalny, obraz wygląda przyzwoicie, aby nie migotał, i że komentarze działają.

Choć ta funkcja jest wciąż we wczesnym stadium rozwoju, jakość transmisji pozostała stała, a Musk wydawał się zadowolony z pracy, jaką do tej pory wykonali programiści.

Jest fajne, że to w ogóle działa.

– powiedział.

Pod koniec transmisji Musk odpowiedział na kilka pytań od swoich widzów i dostarczył więcej informacji na temat tego, czego X zamierza dokonać.

Dodamy streaming dla Xboxa i PS5. Nie próbujemy robić wszystkiego lepiej niż każda inna aplikacja, ale chcemy powiedzieć, że jeśli chcesz coś zrobić w ramach systemu X lub platformy X, możesz to zrobić, jeśli zechcesz.[…] Myślę, że bardzo specjalistyczne aplikacje będą prawdopodobnie lepsze od nas pod wieloma względami, ale wiem, że możemy być najlepszą ogólną aplikacją. Istnieje pewna wartość bycia ogólną aplikacją do odkrywania i interakcji z największą liczbą ludzi na świecie.

– dodał.

Musk jednak nie ujawnił niczego na temat integracji płatności lub kryptowalut w streaming do celów subskrypcji lub darowizn.

Po zmianie marki Twittera na X w lipcu Musk wyjaśnił, że częścią jego planów było opracowanie „aplikacji do wszystkiego”, która zasadniczo obsługuje szeroki wachlarz funkcji mediów społecznościowych i obsługuje usługi finansowe, w tym kryptowaluty.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button