News

Kantor kryptowalut FlyingAtom otworzył biuro w Ząbkach

W podwarszawskich Ząbkach można od początku lutego korzystać z usług kantoru kryptowalut FlyingAtom. Nowe biuro tej sieci znajdziemy w biurowcu przy ulicy Radzymińskiej 326 . Biuro FlyingAtom mieści się w lokalu nr 324.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać już z 17 biur stacjonarnych oraz 42 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut. 

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Jednak i tu FlyingAtom rozszerzył jakiś czas temu swoją ofertę (Nowe kryptowaluty dostępne w Bitomatach FlyingAtom). Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom Ząbki

Biuro FlyingAtom Ząbki jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-889 lub warszawa2@flyingatom.com.

Biuro FlyingAtom Ząbki jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Biuro w Ząbkach jest drugim punktem FlyingAtom w województwie mazowieckim. Do tej pory z usług kantoru mogliśmy korzystać w samym centrum naszej stolicy, w biurowcu przy ulicy Złotej.

W Ząbkach FlyingAtom nie posiada Bitomatu, natomiast w samej Warszawie możemy skorzystać z aż 7 urządzeń do wymiany kryptowalut tej firmy.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button