Kryptowaluty

Kolejne Bitomaty w Polsce

Liczba bitomatów na całym świecie stale rośnie. Za tym trendem podąża także Polska, nowe urządzenia pojawiają się w kolejnych lokalizacjach. W ciągu ostatniego miesiąca kantor FlyingAtom postawił 2 nowe Bitomaty. Po jednym w Szczecinie oraz Gdańsku.

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na rynku już od 2015 roku. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 13 wojewódzkich miastach w Polsce. Od 2 lat firmy buduje też sieć Bitomatów. Obecnie możemy korzystać już z prawie 30 ich urządzeń.

Bitomat Szczecin

Bitomat FlyingAtom Szczecin znajdziemy w Galerii Galaxy, przy al. Wyzwolenia 18-20. Urządzenie znajduje się na parkingu na poziomie -1, zaraz przy głównych windach. Bitomat w Szczecinie powinien zainteresować nie tylko lokalnych mieszkańców, ale również osoba zza naszej zachodniej granicy, gdzie po ostatnich zmianach w prawie, bitomaty zostały praktycznie zakazane. Oprócz bitomatu w Szczecinie możemy również skorzystać z wymiany BTC bezpośrednio w biurze FlyingAtom. Znajduje się ono przy ulicy Stoisława 3/3 (biuro Matlak & Matlak).

Bitomat Gdańsk

W Gdańsku miała miejsca najnowsza instalacja bitomatu od FlyingAtom. Możliwość korztstanie z tego urządzenia pojawiła się w pierwszym tygodniu października. Najnowsze urządzenie firmy znajdziemy w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku, ul. Spacerowa 48, 80-299 Gdańsk. Lokalizacja tego centrum blisko obwodnicy Trójmiasta powoduje, że Bitomat Gdańsk Osowa jest doskonałym kierunkiem dla osób chcących wymienić kryptowaluty, a dojeżdżających spoza Gdańska. Jest to też już drugie urządzenie w Gdańsku, w którym możemy wymienić Bitcoina. Pierwsze znajduję się w Galerii Przymorze, Obrońców Wybrzeża 1. W Gdańsku możemy wymienić też kryptowaluty w biurze stacjonarnym. Znajdziemy je we Wrzeszczu, przy ulicy Zbyszka z Bogdańca 1.

Bitomat Katowice Dąbrówka

Oprócz postawienia dwóch nowych urządzeń, zmiany dotknęły też Bitomat znajdujący się w Katowicach w CH Dąbrówka. Po przeglądzie serwisowym urządzenie stanęło w innym miejscu na terenie centrum handlowego. Obecnie możemy z niego korzystać na przeciwko sklepu RTV Euro AGD.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button