News

NFT: Cristiano Ronaldo podpisał umowę z Binance

Supergwiazda futbolu Cristiano Ronaldo podpisała ekskluzywną wieloletnią umowę z giełdą kryptowalut Binance. Współpraca ma na celu wprowadzenie fanów piłki nożnej do ekosystemu Web3 poprzez globalne kampanie NFT. 

Binance zaznaczyła, że umowa obejmuje stworzenie serii kolekcji NFT z Ronaldo. Będą one sprzedawane wyłącznie na platformie Binance NFT, natomiast pierwsza kolekcja pojawi się jeszcze w tym roku.

Changpeng Zhao, dyrektor generalny i założyciel Binance, pochwalił osiągnięcia Ronaldo w piłce nożnej i wspomniał, że sportowiec „wykroczył poza sport stając się ikoną w wielu branżach”. Zhao powiedział również, że:

Zgromadził grupę najbardziej oddanych fanów na świecie dzięki swojej autentyczności, talentowi i działaniach charytatywnych.

Zhao dodał, że zespół Binance jest podekscytowany, że może daźć fanom Ronaldo „wyjątkowe możliwości zaangażowania się w kontakt z zawodnikiem”. To właśnie oni będą właścicielami kolekcji NFT. 

Cristiano Ronaldo o NFT

W międzyczasie supergwiazda piłki nożnej skomentowała również nadchodzące zrzutki NFT, mówiąc, że fani z pewnością „będą się nimi cieszyć”.

Ronaldo wyjaśnił również: 

Moje relacje z fanami są dla mnie bardzo ważne. Pomysł zapewnienia bezprecedensowych możliwości i dostępu za pośrednictwem tej platformy NFT jest czymś, czego chciałem być częścią.

W marcu Ronaldo otrzymał tokeny za swoje osiągnięcia w sporcie. Mowa tu o JUV, czyli oficjalnym fun-tokenem Juventusu Turyn, który otrzymywał za każdą strzeloną bramkę. 

Pomimo obecnej kryptowalutowej zimy, CEO Binance na początku czerwca był optymistą. Zhao z przekonaniem zauważył, że to jego trzecia kryptowalutowa zima i drugie spotkanie Binance z tego rodzaju sytuacją rynkową. Zasugerował, że zespół wie, jak poruszać się po bessie. Poza tym CEO Binance powiedział też, że wykorzysta sytuację jako okazję do zatrudnienia najlepszych talentów, które są dostępne w tym czasie.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button