Kryptowaluty

Nowe biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom w Wielkopolsce

Czy z wymiany kryptowalut można korzystać tylko w największych miastach? Zdecydowanie nie. W wielkopolskim Krotoszynie można korzystać z usług kantoru kryptowalut FlyingAtom. Nowe biuro tej ogólnopolskiej sieci znajdziemy w Krotoszynie w biurowcu przy ulicy Rawickiej 5. Biuro FlyingAtom mieści się w lokalu nr 7.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z 18 biur stacjonarnych oraz 43 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut. 

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Jednak i tu FlyingAtom rozszerzył jakiś czas temu swoją ofertę. Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom Krotoszyn

Biuro FlyingAtom Krotoszyn otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-933 lub krotoszyn@flyingatom.com.

Biuro FlyingAtom Krotoszyn jest również punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonać na miejscu zakupu złota inwestycyjnego i srebra inwestycyjnego lub odebrać zamówienia składane przez stronę internetową FlyingAtom.gold .

Biuro w Krotoszynie jest drugim punktem FlyingAtom w województwie wielkopolskim. Do tej pory z usług FlyingAtom mogliśmy korzystać w biurze oraz bitomatach w Poznaniu.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button