News

Nowy Bitomat w Częstochowie

Czy zima na rynku kryptowalut minęła? Wciąż mamy za mało danych aby jednoznacznie to stwierdzić. Firmy z branży kryptowalut jednak nie czekają na lato i stale rozwijają swoją ofertę. Firma FlyingAtom poinformowała właśnie o postawieniu kolejnego bitomatu w naszym kraju. Nowe urządzenie znajdziecie w Częstochowie.

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na rynku już od 2015 roku. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 17 miastach w Polsce. Ostatnio sieć placówek zasiliło nowe biuro w Ząbkach (Kantor kryptowalut FlyingAtom otworzył biuro w Ząbkach). Od kilku lat firmy buduje też sieć Bitomatów. Obecnie możemy korzystać już z 43 ich urządzeń. Najnowsze z nich właśnie stanęło w Częstochowie.

Bitomat Częstochowa

Najnowsze urządzenie FlyingAtom znajdziemy w Alei 49 w Częstochowie, przy Alei Najświętszej Maryi Panny 49 obok sklepu Drogerie Polskie. Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach otwarcia centrum handlowego. W bitomatach FlyingAtom wymienisz Bitcoin, Ethereum oraz USDT i USDC (po sieci ERC20). W Częstochowie można wymienić też kryptowaluty w biurze stacjonarnym. Znajdziemy je pod tym samym adresem w lokalu 205 na 2 piętrze.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button