News

„Oryginalny Bitcoin” rośnie, podczas gdy bessa się rozkręca

Nazywany „Oryginalnym Bitcoinem”, Bitcoin SV gwałtownie rośnie w obliczu krachu na rynku krypto, który miał miejsce w ciągu ostatnich 24 godzin. BSV z pewnością wzbudza duże zainteresowanie inwestorów, ponieważ pozostaje niewzruszony podczas spadków na giełdach.

BSV urósł dziś o 24% (do 55,79 USD), natomiast Bitcoin odnotował korektę o -11% w ciągu ostatnich 24 godzin, ale nieco stracił na wartości od niedzieli.

Hard fork Bitcoina Cash zapoczątkował pojawienie się łańcuchów Blockchain Bitcoin SV i tokena BSV, który jest określany jako zaawansowana wersja „oryginalnego Bitcoina”. Jak twierdzą twórcy, BSV jest podobny do BTC, jednak lepszy.

Ich zdaniem szybkość jest największą siłą BSV i umożliwia niezwykle szybkie i skalowalne transakcje.

Łańcuch Blockchain Bitcoin SV i jego token kontynuują wizję Satoshiego Nakamoto, aby opłaty transakcyjne były przystępne dla użytkowników.

Twórcy BSV widzą, jak istniejący protokół BTC jest wadliwy i zawodny w swojej strukturze. Zwolennicy BSV uważają natomiast, że poprawa rozmiaru bloku Bitcoina może ogromnie zwiększyć skalowalność łańcucha.

Utworzony ponad cztery lata temu BSV nadal osiąga niebotyczne poziomy w odniesieniu do spadku rynku kryptowalut. Napędzany jest poprzez notowanie na Huobi Japan, w kraju, który jest coraz bardziej lukratywnym rynkiem. Wydaje się, że zwiększone zainteresowanie i wsparcie handlowe spowodowały wzrosty BSV.

Bitcoin SV jest obecnie 43. kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej, osiągając 1.08 mld dolarów. Jednak chociaż token idzie w górę, Bitcoin jest nadal cenniejszy niż BSV.

Wygląda na to, że BSV przewyższa inne zasoby cyfrowe pomimo burzy kryptograficznej, natomiast Bitcoin nie jest królem bez powodu. Nadal mocno trzyma się swojej pozycji będąc najbardziej wartościową krypto.

Na dzień dzisiejszy, mimo pozytywnych notowań Bitcoin SV, jego wartość wynosi 53,02 USD, natomiast wartość BTC to 22.610,59 USD (przyp. red. – w momencie redagowania tekstu). W najbliższym czasie na zmiany się nie zanosi.

 

źródło: newsbtc.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button