News

Portfel Ledger w promocji na Black Friday

Czarny Piątek wcale nie musi kojarzyć się z zakupem niepotrzebnych rzeczy, których cena została podniesiona na kilka dni przed ogłoszeniem promocji. Zamiast tego można kupić dobry portfel sprzętowy, który pozwoli bezpiecznie przechowywać posiadane kryptowaluty.

W dodatku sklep FlyingAtom.shop przygotował specjalną promocję, dzięki której można kupić często polecany portfel Ledger Nano S o prawie 30% taniej.

Ledger Nano S w promocyjnej cenie

Promocyjna cena będzie obowiązywała nie tylko w Czarny Piątek, ale przez cały Black Week, a więc od 22 do 29 listopada. W tym czasie każdy może zamówić do trzech portfeli Ledger Nano S w cenie 189,99 zł (cena regularna wynosi 269,99).

FlyingAtom.shop jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Ledger, dzięki czemu klienci mogą być spokojni o jakość portfeli oraz bezpieczeństwo związane z ich użytkowaniem. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów, jeżeli więc ktoś planował zakup portfela sprzętowego, nie powinien się zbyt długo zastanawiać.

W celu skorzystania z oferty przejdź na stronę: 

https://flyingatom.shop/pl/ledger/191-10360-ledger-nano-s.html.

Dlaczego warto kupić portfel sprzętowy?

Ledger Nano S to świetny wybór dla wszystkich osób, które na co dzień korzystają z kryptowalut lub chcą je bezpiecznie hodlować. Portfel wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Obudowa jest solidna, a wszystkie działania można wykonać z wykorzystaniem zaledwie dwóch przycisków.

Gdzie można bezpiecznie kupić portfel do przechowywania kryptowalut?

Ze względu na ryzyko, że nieuprawnione osoby mogły coś zmienić w oprogramowaniu portfela sprzętowego, należy zawsze przestrzegać jednej zasady: portfel sprzętowy powinno się kupować wyłącznie przez stronę producenta lub u autoryzowanego partnera, jakim jest firma FlyingAtom (osoby, które chcą to zweryfikować, mogą skorzystać ze strony ledger.com/reseller).

Czy Ledger Nano S to dobry wybór?

Model Nano S obsługuje transakcje przewodowe (należy podłączyć go do komputera w celu zaakceptowania transakcji), co przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenie nie ma wbudowanej baterii. Ledger Nano S pozwala zainstalować do trzech aplikacji (np. Bitcoin, Ethereum i Cardano). Dzięki temu jeden portfel można wykorzystać do przechowywania kilku różnych kryptowalut.

Według informacji dostępnych na stronie producenta jest to obecnie najpopularniejszy portfel sprzętowy na świecie.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button