Kryptowaluty

Portfele sprzętowe w promocyjnych cenach

Portfele sprzętowe to jedno z najbezpieczniejszych miejsc do przechowywania swoich kryptowalut. Obecnie możemy nabyć urządzenia firmy Ledger w świątecznej promocji taniej o 20%. W sklepie internetowym FlyingAtom Shop do końca tygodnia możemy kupić Ledger Nano S za 215 zł, a Ledger Nano X za 439 zł. Podczas promocji istnieje ograniczenie zakupu do 3 sztuk na osobę.

FlyingAtom Shop działa już na polskim rynku od blisko 2 lat. W ofercie sklepu znajdziemy m.in. szeroki wybór portfeli sprzętowych. FlyingAtom jest autoryzowanym dystrybutorem portfeli sprzętowych firm Trezor oraz Ledger w Polsce. Dzięki temu mamy gwarancję pochodzenia i autentyczności kupowanych produktów.

Po co mi w ogóle portfel sprzętowy?

Portfel sprzętowy to urządzenie, który każdy poważnie traktujący swoje inwestycje krypto inwestor powinien mieć. Dlatego, że portfele sprzętowe są jedną z najbezpieczniejszych metod przechowywania kryptowalut. Przy podpisywaniu transakcji nasze klucze prywatne nigdy nie opuszczają portfela sprzętowego. Nawet jeśli podłączamy go do komputera, to transakcja jest wysyłana z komputera na portfel, tam podpisywana i następnie wysyłana z powrotem do komputera. Coraz więcej portfeli jest wyposażone także w ekrany OLED do wyświetlania i weryfikowania ważnych szczegółów w tym możliwość przywrócenia naszego klucza prywatnego za pomocą tzw. SEED-ów.

Prezenty dla kryptomaniaków

Portfel sprzętowy może też być idealnym prezentem świątecznym dla bliskich nam osób. Jeżeli szukamy innych pomysłów na prezenty dla miłośników kryptowalut to warto przejrzeć asortyment FlyingAtom Shop. Koszulka, kubek, poduszka czy wyjątkowe, kryptowalutowe skarpetki to idealny i oryginalny pomysł na prezent. Zwłaszcza, że wybór wzorów jest naprawdę imponujący.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button