News

Świat metali szlachetnych bez tajemnic. GoldUp Wrocław już 17 czerwca

Pierwszy wrocławski meetup poświęcony inwestycjom w metale szlachetne, czyli GoldUp | Wrocław odbędzie się 17 czerwca w Hotelu Mercure. Wydarzenie to jest okazją do spotkania się z ekspertami tej formy inwestycji, zdobycia praktycznej wiedzy oraz uzyskania odpowiedzi na konkretne pytania. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla miłośników metali szlachetnych serię prelekcji, Q&A, networking i nie tylko. Na miejscu uczestnicy będą mieli niecodzienną możliwość do skorzystania ze specjalistycznego sprzętu, który pozwoli im na zweryfikowanie autentyczności swoich złotych i srebrnych monet, sztabek i innych przedmiotów. Podczas eventu odbędzie się, również konkurs, w którym do wygrania będą złote nagrody.  A oto pełny plan spotkania.

Prelegenci, którzy wystąpią na GoldUp Wrocław to specjaliści rynku metali szlachetnych z FlyingAtom Gold. Podczas wystąpień podzielą się swoją wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjaliści będą dostępni dla uczestników zarówno podczas NetWorkingu jak i trwania całego eventu, a wystąpią:

Nestor Zimny – Specjalista ds. sprzedaży, który opowie o praktycznym aspekcie inwestycji w złoto.

Podczas swojej prelekcji Nestor odpowie na pytania:

Jak dobrać odpowiedni instrument do indywidualnych potrzeb?

Na co zwracać uwagę przy zakupie złota i srebra?

Jak przebiega proces sprzedaży i odsprzedaży w kantorach?

Renata Lenik – ekspert inwestycji alternatywnych. Z pasją do pracy z ludźmi i zamiłowaniem do złota i diamentów inwestycyjnych. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie na rynku metali szlachetnych.

Renata opowie między innymi o tym:

Jak zachowuje się złoto podczas kryzysu?

Jakie czynniki miały wpływ na cenę złota?

Jakie skutki pociągnęła za sobą pandemia?

Leszek Koprowicz – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego i Wyższej Szkoły Biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości, od 2016 roku związany z rynkiem metali szlachetnych i kamieni inwestycyjnych. W grupie FlyingAtom odpowiedzialny za spółke zajmującą się obrotem metali szlachetnych.

Od Leszka uczestnicy dowiedzą się jak funkcjonuję austriacka mennica Münze Österreich – europejski lider na rynku metali szlachetnych.

Zapraszamy na GoldUp Wrocław 17.06.2023r. Hotel Mercure start o godzinie 12:00.

Spotkaj się z praktyczną wiedzą. 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/565310872457493

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button