News

Tron ogłasza własny hymn skomponowany przez Hansa Zimmera

Hans Zimmer, znany kompozytor muzyki filmowej, może teraz dodać przestrzeń kryptowalut do swojej szerokiej listy kompozycji po współpracy z Tronem po stworzeniu hymnu Web3.

Blockchain Tron ogłosił dziś, że będzie miał własny hymn, skomponowany przez Zimmera, powołany do życia poprzez długotrwałą współpracę i wymianę pomysłów oraz wartości Web3 z założycielem Justinem Sunem.

Utwór, zatytułowany „The Tron Anthem – utwór dla pokolenia Web3”, ma klasyczne akcenty Zimmera. To muzyczny świat epickich i dramatycznych proporcji, który łączy muzykę elektroniczną z tradycyjnymi aranżacjami orkiestrowymi.

Zimmer skomponował muzykę do niektórych z największych współczesnych hitów filmowych, w tym Interstellar, Diuna, Mroczny Rycerz i Gladiator.

Zgodnie z ogłoszeniem, utwór ten był w przygotowaniu od początku 2022 r., gdy założyciel Trona i Zimmer rozpoczęli dyskusje na temat projektu. Sun powiedział, że wspólne przedsięwzięcie wykorzystania muzyki jako „katalizatora komunikacji i współpracy” było w samym centrum rozmów.

Niepowtarzalna kreatywność i wpływ Hansa sprawiają, że jest on naturalnym sojusznikiem w naszej misji wykorzystania potęgi muzyki nie tylko do pokazania, kim jesteśmy, ale także do przyciągnięcia różnorodnych talentów i zdolności do ekosystemu Web3

Sun powiedział, że ogólna misja polegała na pomocy w rozwijaniu wzajemnego zrozumienia w społeczności Web3, katalizowaniu współpracy na szeroką skalę przemysłową i napędzaniu społeczności w kierunku innowacyjnej przyszłości.

Muzyka jako medium do prezentacji pomysłów oraz reprezentowania tematów lub społeczności jest jednym z najbardziej dostępnych sposobów przyciągania publiczności.

Technologia Blockchain odblokowała nową przestrzeń cyfrowej współpracy, przekraczając granice geograficzne, strefy czasowe, języki i kultury. […] W dążeniu do tych celów rozpoznajemy transformacyjną moc muzyki. Służy ona jako uniwersalny język zdolny do przekraczania przepaści i budowania połączeń.

– powiedział Sun.

Ta kolaboracja muzyczna stanowi kolejne połączenie między światami muzyki a Web3 i wskazuje na coraz bardziej powszechne zrozumienie znaczenia powstającej zdecentralizowanej przestrzeni.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button