News

W Gdyni skorzystamy z kantoru Bitcoin FlyingAtom

Z usług kantoru kryptowalut FlyingAtom skorzystamy od teraz również w Gdyni. Kolejne stacjonarne biuro tej ogólnopolskiej sieci znajdziemy w biurowcu Xenon przy ulicy Śląskiej 53. Biuro FlyingAtom mieści się w lokalu numer B304.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z 19 biur stacjonarnych oraz 43 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut. 

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Jeżeli chodzi o samodzielną wymianę w Bitomatach to tu do wyboru mamy 4 kryptowaluty. W urządzeniach od FlyingAtom wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom Gdynia

Biuro FlyingAtom Gdynia (ul. Śląska 53, pokój B304) jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-980 lub gdynia@flyingatom.com.

Biuro FlyingAtom Gdynia jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Biuro w Gdyni jest drugim punktem stacjonarnym FlyingAtom na pomorzu. Do tej pory z usług kantoru mogliśmy korzystać w Gdańsku, w punkcie przy ul. Zbyszka z Bogdańca 1.

Na Pomorzu do dyspozycji są również 2 bitomaty od FlyingAtom. Znajdziemy je w gdańskich centrach handlowych: na Osowej oraz w Galerii Przymorze. Według zapowiedzi firmy, w najbliższym czasie urządzenie do wymiany kryptowalut ma się pojawić również w Gdyni.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button