News

World App, portfel kryptograficzny od twórcy ChatGPT już dostępny

Sam Altman, twórca ChatGPT, zwrócił na siebie uwagę branży kryptograficznej w 2021 roku, ożywiając token założony w 2013 roku, World Coin. Dziś uruchomione zostało nowe narzędzie zaprojektowane z myślą o „erze sztucznej inteligencji”. 

Zgodnie z komunikatem, zespół stojący za World Coin uruchomił nowy portfel kryptograficzny o nazwie World App. Portfel, który wcześniej znajdował się w fazie testowej na Polygon, jest teraz dostępny dla wszystkich.

Dzięki uproszczonemu interfejsowi portfel będzie natywnie obsługiwał ekosystemy World Coin i Ethereum. Aplikacja została zaprojektowana w celu usunięcia problemów związanych z wdrażaniem nowych użytkowników do kryptowalut. 

Według komunikatu, aplikacja World App została „specjalnie zaprojektowana” w celu ochrony prywatności. Portfel kryptograficzny zapewni użytkownikom dostęp do nagród za naukę o kryptografii. 

Aplikacja jest dostępna w ponad 80 krajach. W fazie beta World App pozyskała ponad 1.5 miliona użytkowników z 500 000 aktywnych użytkowników miesięcznie i 60 000 transakcji. 

Tiago Sada, szef produktu w Tools for Humanity, powiedział: 

World App ma na celu przyspieszenie przyjęcia zdecentralizowanych systemów finansowych. Aplikacji udaje się usunąć wiele komplikacji, zachowując jednocześnie krytyczne właściwości, takie jak prywatność. Jest to możliwe dzięki Proof of Personhood firmy World ID, oferując takie funkcje, jak transakcje bez gazu, nauka zarabiania na kursach i wsparcie czatu 24/7 w celu zwiększenia dostępności.

Czym jeszcze jest World?

Aplikacja World będzie kompatybilna z World ID, inną aplikacją działającą jako „paszport” do Internetu. Aplikacja zapewnia bezproblemowe połączenie ze światem online, umożliwiając użytkownikom weryfikację tożsamości, logowanie się na stronach internetowych i dostęp do zdecentralizowanych aplikacji. 

Ponadto aplikację World App można połączyć ze starszym systemem finansowym. Ma ona kilka opcji wpłat i wypłat dla kont bankowych i lokalnych metod płatności. Ludzie mogą przekazywać pieniądze natychmiast, za darmo.

źródło: newsbtc.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button