Poradnik

Zakup i sprzedaż kryptowalut w kantorach stacjonarnych

Zarówno w Polsce, jak i na świecie coraz trudniej jest kupić lub sprzedać anonimowo kryptowaluty. Większość giełd i kantorów on-line przy transakcjach z użyciem walut FIAT wymaga od nas pełnej weryfikacji danych. Dotyczy to zarówno naszych krajowych podmiotów, jak i zagranicznych. Rozwiązaniem tego problemu jest możlwość wymiany w kantorach stacjonarnych kryptowalut oraz bitomaty. Największą siecią kantorów stacjonarnych w Polsce jest firma FlyingAtom.

FlyingAtom działa na rynku już od 2015 roku. Początkowo w swojej ofercie posiadał jedynie Bitcoina, a obecnie w biurach firmy możny wymienić większość najpopularniejszych kryptowalut oraz stablecoiny. Transakcję przeprowadzane w kantorze stacjonarnym można dokonać bez weryfikacji danych do kwoty 15 000 euro. Biura kantoru FlyingAtom znajdują się w 13 miastach wojewódzkich naszego kraju. Firma posiada i stale rozbudowuje własną sieć Bitomatów. Urządzenia znajdują się już w blisko 30 lokalizacjach, a jeszcze w tym roku powinny się pojawić w kolejnych miejscach. Wszystkie Bitomaty FlyingAtom to dwustronne urządzenia tj. można w nich zarówno kupić, jak i sprzedać Bitcoina.

Kantor FlyingAtom posiada kilka usprawnień, które ułatwiają wymianę. Na stronie internetowej firmy www.flyingatom.com możemy podejrzeć aktualny kurs wymiany Bitcoina. W podanych kursach zawarte są już opłaty oraz prowizje. Dokładnie taki sam kurs wymiany obowiązuje przy transakcjach w Bitomacie. W przypadku transakcji w biurze o wartości poniżej 5000 zł firma pobiera dodatkową opłatę w kwocie 150 zł. Kursy wymiany pozostałych kryptowalut ustalane są na miejscu w placówkach firmy.

Na stronie internetowej FlyingAtom jest umieszczony formularz do sprzedaży Bitcoina on-line. W formularzu możemy sprzedać swoje BTC, a gotówkę odebrać we wskazanym przez nas Bitomacie lub kantorze stacjonarnym. Formularz jest znaczącym ułatwieniem dla klientów. Nie trzeba czekać w biurze lub przy Bitomacie na potwierdzenie transakcji w sieci. Na miejscu pojawiamy się dopiero w momencie, gdy wiemy, że transakcja została potwierdzona, a my otrzymamy gotówkę bez czekania.

Formularz jest prosty w obsłudze, do przeprowadzenia i weryfikacji transakcji potrzebujemy jedynie numeru telefonu lub adresu e-mail. Kurs wymiany podawany w formularzu jest taki sam, jaki otrzymamy, przechodząc do biura lub dokonując wymiany w Bitomatach FlyingAtom.

https://youtu.be/7s_4bCiiw_Y

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button