News

Założyciele 3AC uruchamiają nową giełdę kryptograficzną

Su Zhu i Kyle Davies, ludzie stojący za nieudanym kryptowalutowym funduszem hedgingowym Three Arrows Capital (3AC), uruchomili nową platformę kryptograficzną. Zgodnie z oświadczeniem, platforma o nazwie Open Exchange (OPNX) ma rzekomo: 

Pierwszy na świecie publiczny rynek obrotu roszczeniami kryptograficznymi i instrumentami pochodnymi.  

W wątku na Twitterze współzałożyciel 3AC, Su Zhu , który uciekł z Singapuru w zeszłym roku po upadku funduszu hedgingowego o wartości 10 mld dolarów, stwierdził, że jego wierzyciele poparli pomysł założenia nowej giełdy kryptowalut. Według niego uważają oni, że OPNX to najmądrzejszy sposób wykorzystania pozostałych środków.

Założyciele 3AC uruchamiali Open Exchange we współpracy z Markiem Lambem, dyrektorem generalnym CoinFLEX. Według oficjalnej strony internetowej OPNX użytkownicy będą mogli wykorzystywać roszczenia wobec zbankrutowanych firm kryptograficznych, takich jak między innymi FTX, Celsius, Voyager i Three Arrows Capital, w celu handlu lub jako zabezpieczenie depozytu. Nowa giełda chciała wykorzystać to, co „wyciągnęła” z rynku roszczeń kryptograficznych o wartości 20 mld dolarów.  

Na Twitterze Su Zhu ogłosił: 

Z pokorą ogłaszamy, że lista oczekujących na roszczenia jest już otwarta, a testy beta witryny UI/UX będą wkrótce. 

Jednak lista oczekujących nie była otwarta dla wnioskodawców ze Stanów Zjednoczonych w czasie redagowania tego tekstu. 

Zhu twierdził ponadto, że OPNX połączy najlepsze cechy DeFi i CeFi w celu odblokowania roszczeń.  

Natywny token CoinFLEX FLEX służyłby jako podstawowy token Open Exchange. Warto zauważyć, że cena FLEX spadła o ponad 30% po ogłoszeniu uruchomienia OPNX w momencie prasy. Jednak kryptowalutowy Twitter nadal głośno wyrażał swoją dezaprobatę dla tego nowego przedsięwzięcia założycieli 3AC.

źródło: ambcrypto.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button