News

Binance: Nowe adresy depozytowe ETH dla użytkowników giełdy

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu obrotu, Binance, wyłącza wiele starych adresów depozytowych w ramach modernizacji swojej infrastruktury. 

W dzisiejszym ogłoszeniu, Binance poinformował, że wycofa wybrane adresy depozytowe i notatki na wielu łańcuchach Blockchain, w tym Ether, Tron, BNB i Stellar. Giełda kryptowalut stwierdziła, że usuwanie starych adresów jest rutyną i częścią zwiększania bezpieczeństwa i wydajności dla użytkowników.

Źródło: Binance

Użytkownicy zagrożonych adresów, zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną. E-mail z powiadomieniem będzie zawierał datę wygaśnięcia wszelkich nieaktualnych adresów depozytowych. Gdy użytkownicy otrzymają nowy adres, stare adresy wpłat stracą ważność. 

Aby uzyskać nowy adres wpłaty, należy zalogować się na swoje konto Binance i postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w mailu. Migracja jest zaplanowana na okres od kwietnia do czerwca 2023 roku. 

Giełda zapewniła również, że środki nie zostaną utracone, jeśli ktoś omyłkowo prześle aktywa na wygasłe adresy. Jednak płatności dokonane na adresy, które już wygasły, nie zostaną natychmiast zwrócone. Użytkownicy muszą ręcznie zaksięgować wpłaty ze starego adresu, korzystając ze strony „historia transakcji”. 

Binance regularnie od czasu do czasu aktualizuje swoją infrastrukturę. Giełda niedawno podniosła alarm przeciwko 191 zdecentralizowanym aplikacjom wysokiego ryzyka i fałszywym tokenom w swojej rodzimej sieci blockchain, BNB Chain. 

Zmiana adresów depozytowych wielu łancuchów Blockchain, w tym Ethereum, następuje zaledwie dzień przed tym, jak Binance ma otworzyć wypłaty ETH dla użytkowników. Miliony Etherów są teraz odblokowane po aktualizacji Shapella, a główne giełdy i depozytariusze przekazali instrukcje użytkownikom, aby wycofali swoje ETH z łańcucha nawigacyjnego prawie trzy lata po postawieniu go.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button