News

Binance zarejestrowana jako dostawca usług wirtualnych aktywów w Polsce

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła dziś plany zwiększenia swojej obecności w Polsce przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z lokalnymi przepisami.

Binance Poland Sp. z oo, polski podmiot Binance, będzie przestrzegać polskich standardów regulacyjnych dotyczących dostawców usług wirtualnych aktywów (ang. VASP), które wymagają od polskich użytkowników podpisania nowych warunków z Binance Polska, aby móc nadal korzystać z usług firmy.

Kyrylo Khomiakov, szef Binance na Ukrainę i Europę Wschodnią, stwierdził, iż firma wierzy, że skuteczne regulacje są niezbędne do powszechnego przyjęcia zasobów cyfrowych. Podkreślił również zaangażowanie Binance w bezpieczeństwo i ścisłe przestrzeganie wymagań KYC.

Branża kryptograficzna potrzebuje skutecznych i odpowiednich regulacji, które pomogą w powszechnym przyjęciu zasobów cyfrowych. Głęboko wierzymy, że stabilne otoczenie regulacyjne może wspierać innowacje i jest niezbędne do zbudowania zaufania do branży i długoterminowego wzrostu.

– mówi Khomiakov.

Country Manager Binance na Polskę, Katarzyna Wabik, zauważyła również, że firma jest w pełni zgodna z polskimi standardami oraz że koncentruje się na pomyślnej migracji użytkowników do polskiego podmiotu, rozwijaniu lokalnych operacji i rekrutacji lokalnych talentów.

Binance ma teraz zgodę organów regulacyjnych w kilku państwach członkowskich UE, w tym we Francji, Włoszech, na Litwie, w Hiszpanii, na Cyprze, w Szwecji, a teraz także w Polsce.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button