News

Binance: Nowe możliwości na platformie NFT dla fanów sportu

Giełda kryptowalut Binance przeprowadziła aktualizację swojej platformy tokenów dla fanów. Koncentruje się ona na wspieraniu sportowców w kontaktach z fanami poprzez oferowanie posiadaczom NFT różnych nagród.  

Giełda kryptograficzna poinformowała, że program ten pozwoli fanom zbierać punkty, które mogą wymieniać na nagrody. Wśród nich są m.in. bilety na mecze, klipy wideo z ich ulubionymi graczami i udział w ekskluzywnych kolacjach ze sportowcami. 

Użytkownicy mogą zbierać punkty, biorąc udział w działaniach związanych z tokenami fanów. Chodzi m.in. o głosowanie w ankietach lub wykonywanie innych zadań. Aktualizacja zapewni fanom dostęp do atrakcyjniejszych nagród.  

Lisa He, szefowa NFT w Binance, przekonywała, że tokeny fanów to przyszłość angażowania kibiców. Dyrektor zwróciła uwagę, że program może przybliżyć użytkowników do ich ulubionych drużyn poprzez kolacje z zawodnikami, a nawet wycieczkę po stadionie.  

Wyjaśniła, że:  

Tokeny kibica pozwalają fanom sportu czuć się bardziej związani z ich ulubionymi drużynami sportowymi, dając im dostęp do ekskluzywnych ofert i głos w decyzjach dotyczących klubu. 

Według Binance platforma odniosła duży sukces, pomagając różnym klubom, takim jak Santos FC, Porto i SS Lazio, nawiązać kontakt z tysiącami fanów zarejestrowanych na platformie. 

Binance konsekwentnie stara się łączyć sport z przestrzenią Web3. 23 czerwca 2022 roku giełda kryptowalut nawiązała współpracę ze znanym piłkarzem Cristiano Ronaldo, aby pomóc mu “połączyć się” z fanami za pośrednictwem niewymiennych tokenów. Posiadacze NFT będą mieli wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu i zaangażowania się w relacje z supergwiazdę piłki nożnej. 

28 lipca Binance wskoczył również do sprzedaży biletów NFT, zaraz po fiasku spowodowanym fałszywymi biletami na Ligę Mistrzów UEFA. Giełda kryptowalut nawiązała współpracę z SS Lazio, aby wykorzystać bilety NFT na domowe mecze klubu na Stadio Olimpico.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button