News

Binance osiąga 200 mln zarejestrowanych użytkowników

Dyrektor generalny Binance, Richard Teng, niedawno powiedział w wywiadzie, że branża kryptowalut przeszła z ery „wczesnych użytkowników” do epoki „wczesnej większości”.

Stwierdzenie Teng’a było odpowiedzią na prośbę Cointelegraph o komentarz dotyczący ogłoszenia firmy z 8 czerwca o osiągnięciu 200 mln zarejestrowanych użytkowników na całym świecie — najwięcej spośród wszystkich giełd kryptowalut.

Jesteśmy głęboko zaszczyceni i wdzięczni, że mogliśmy powitać 200 mln zarejestrowanych użytkowników i wciąż rośniemy. To osiągnięcie jest ucieleśnieniem zaufania, jakie społeczność kryptowalut i gracze rynkowi nadal pokładają w ekosystemie Binance.

– napisał Teng

Dyrektor generalny przypisał „szybki wzrost” firmy (liczba użytkowników wzrosła ze 100 do 200 mln w zaledwie 26 miesięcy) zmieniającemu się krajobrazowi branży kryptowalut:

Ten kamień milowy to nie tylko triumf dla Binance. To także znak dynamicznego wzrostu i dojrzewania szerszego sektora kryptowalut. … Odzwierciedla to przejście od 'wczesnych użytkowników’ kryptowalut do 'wczesnej większości’, co oznacza, że coraz większa część światowej populacji przekonuje się do kryptowalut i ich nieograniczonych możliwości.

– dodaje.

Binance nie zamierza jednak spocząć na laurach, gdyż nadal ma na celu przyciągnięcie miliarda użytkowników. „Idąc naprzód,” powiedział Teng, „naszym celem w Binance pozostaje przewodzenie inicjatywom, które promują włączenie finansowe i innowacje.”

Droga do miliarda użytkowników nie będzie łatwa. Wymagać będzie niemal podwojenia liczby obecnych właścicieli kryptowalut na całym świecie oraz zgody jednej na osiem osób na całej planecie.

Będzie to także wymagało wsparcia politycznego ze strony globalnych regulatorów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie niemal 50 mln posiadaczy kryptowalut — około 10% globalnej bazy użytkowników — pozostaje w regulacyjnym zawieszeniu, gdy SEC i podobne agencje rządowe rozważają stanowisko kraju w różnych aspektach branży kryptowalut.

Nadchodzące wybory prezydenckie mogą potencjalnie rzucić nieco światła na te kwestie, gdyż domniemany kandydat republikanów, Donald Trump, niedawno zadeklarował, że jeśli zostanie wybrany, będzie kryptowalutowym prezydentem.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button