News

CEO Ripple dziękuje społeczności za wsparcie

Mimo że ostatnio nie było żadnych nowych informacji w sprawie SEC vs Ripple, istnieje wiele oczekiwań co do ostatecznego wyniku tego tej batalii. Przez cały ten trudny okres społeczność XRP niezłomnie wspiera Ripple.  

Wczoraj dyrektor generalny firmy, Brad Garlinghouse, wyraził wdzięczność społeczności XRP za ich niekończące się wsparcie.  

Garlinghouse przekazał podziękowania podczas XRP Las Vegas 2023

W sobotę 6 maja Garlinghouse przesłał wyrazy uznania całej społeczności XRP, dziękując za ich niezachwiane wsparcie podczas długotrwałej batalii prawnej z SEC. Podziękowanie przekazał w tweecie z trwającego wydarzenia XRP Las Vegas 2023: 

Wspaniale jest spotkać tak wielu ludzi ze społeczności XRP na XRP Las Vegas 2023. Ta społeczność stała obok i wspierała Team Ripple, gdy toczyliśmy walkę o prawdę… Nie potrafię odpowiednio wyrazić mojej wdzięczności. 

Wydarzenie XRP Las Vegas 2023 to dwudniowa konwencja stworzona wyłącznie dla członków społeczności XRP. Tegoroczna impreza, zorganizowana przez założyciela Digital Perspective, Bradleya Kimesa, jest edycją inauguracyjną. Konferencja w Las Vegas rozpoczęła się wczoraj i ma się zakończyć dzisiaj. 

W wydarzeniu do tej pory wzięło udział kilka wybitnych postaci, w tym prawnik John Deaton, założyciel CryptoLaw.

Finał sporu już wkrótce

Podziękowania ze strony CEO Ripple jest szczególnie interesujące, biorąc pod uwagę, że przewidywano, że decyzja sądu zapadnie przed 6 maja. John Deaton, autor tej prognozy, został wywołany na Twitterze przez innego użytkownika. 

Prawnik Pro-XRP odpowiedział, tweetując, że nigdy niczego nie gwarantował. Argumentował, wyjaśniając uzasadnienie swojej prognozy, twierdząc, że poprzednie orzeczenia sędziego Torresa trwały średnio 60 dni. Biorąc pod uwagę ten „wzór”, Deaton spodziewał się, że sprawa „Ripple vs. SEC” zostanie rozstrzygnięta do 6 maja. 

Warto zauważyć, że Deaton mówił w trakcie pierwszej prognozy, że ogłoszenie wyroku może zostać opóźnione. W każdym razie społeczność XRP i nie tylko, będą uważnie obserwować orzeczenie sądu w ciągu najbliższych kilku dni lub tygodni.

źródło: bitcoinist.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button