News

Coinbase wprowadza nowe możliwości na swojej platformie transakcyjnej

Coinbase, mimo problemów regulacyjnych stawianych przez amerykańską SEC, pozostaje niezłomny w swoim zaangażowaniu w ulepszaniu swoich usług. Pomimo przeszkód prawnych, giełda zrobiła znaczący krok w kierunku obsługi bardziej wyrafinowanych traderów, wprowadzając Coinbase Advanced, wyspecjalizowaną platformę transakcyjną.  

Coinbase Advanced oferuje traderom kuszącą perspektywę zarobienia „do 4% nagród na USDC, które przechowują w Coinbase lub dowolnym USDC używanym w otwartych zleceniach”. Firma zaprezentowała szereg ulepszeń na Coinbase.com, głównej platformie transakcyjnej, obejmującej łącznie 237 nowych par handlowych USDC. 

Podczas gdy banki od dawna uważane są za miejsca docelowe dla osób szukających bezpiecznego i stabilnego sposobu na pomnażanie swoich oszczędności, wejście giełdy w sferę wysokodochodowych ofert wprowadza zmianę w potencjale generowania znacznych zysków. 

Z 4% zwrotem z inwestycji w USDC, Coinbase kwestionuje status quo i przedstawia alternatywną drogę dla osób fizycznych do zwiększenia wzrostu inwestycji. W przeciwieństwie do tradycyjnych banków, które zazwyczaj oferują skromne RRSO w zakresie od 0,01% do 0,50% na rachunkach oszczędnościowych, 4% rentowność firmy znacznie przyćmiewa te oferty. 

Jako wiodąca giełda kryptowalut w Stanach Zjednoczonych, Coinbase zdobyła reputację dzięki solidnym środkom bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i przyjaznym dla użytkownika interfejsom.

Giełda wzmacnia swoje stanowisko w sprawie kryptowalut

W swojej bieżącej odpowiedzi na roszczenia dotyczące papierów wartościowych złożone przez amerykańską SEC, firma po raz kolejny zapewniła, że kryptowaluty nie powinny być klasyfikowane jako kontrakty inwestycyjne, a zatem nie powinny być uważane za papiery wartościowe. 

Według Coinbase kryptowaluty dostępne na platformie rynku wtórnego nie podlegają żadnym porozumieniom, w których “promotor” sprzedaje aktywa związane z umową, powołując się na precedensową sprawę Howey w Sądzie Najwyższym. 

Zgłoszenie Coinbase stanowi zdecydowaną i dobrze uzasadnioną obronę swojego stanowiska, mającą na celu ustanowienie wyraźnego rozróżnienia między kryptowalutami a tradycyjnymi papierami wartościowymi. 

Firma podkreśla, że charakter kryptowalut, w szczególności tych, którymi handluje się na jej platformie, nie jest zgodny z cechami typowo związanymi z papierami wartościowymi.

źródło: bitcoinist.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button