News

PayPal udostępni usługę, która umożliwi sprzedaż i zakup kryptowalut

Gigant płatności PayPal, który niedawno uruchomił stablecoina opartego na dolarach PayPal USD (PYUSD), zaktualizował swoje ofertę. Uruchomiono Cryptocurrencies Hub, funkcję, która pozwala użytkownikom przechowywać Bitcoiny i wchodzić z nimi w interakcje.  

Najnowsze warunki szczegółowo określają wymagania wstępne dla użytkowników zainteresowanych korzystaniem z platformy do obsługi kryptowalut. Według firmy, usługa Cryptocurrencies Hub pozwoli na sprzedaż i zakup kryptowalut. Dodatkowo ułatwi płatność za zakupy przez PayPal z wykorzystaniem pieniędzy zgromadzonych po sprzedaży krypto. 

Cryptocurrencies Hub będzie również miało kluczowe znaczenie dla konwersji między PYUSD a innymi aktywami kryptograficznymi.  

Jednak nie wszyscy użytkownicy PayPal będą mogli zapoznać się z nową funkcją, ponieważ firma będzie decydować o dostępie indywidualnie. Na początek, aby kwalifikować się do Cryptocurrencies Hub, użytkownik PayPal musi mieć „osobiste konto PayPal o dobrej reputacji”. Ponadto firma zweryfikuje również wymagane informacje identyfikacyjne, które obejmują imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia i numer identyfikacyjny podatnika podany przez użytkowników: 

Możesz używać Centrum Kryptowalut tylko w ramach swojego konta salda, uzyskując do niego dostęp za pośrednictwem osobistego konta PayPal. Jeśli jesteś mieszkańcem Hawajów, w tej chwili nie pozwolimy ci założyć centrum kryptowalut.

Po wdrożeniu tej funkcji Cryptocurrencies Hub zostanie bezpośrednio połączone z kontem PayPal użytkownika i będzie można uzyskać do niego dostęp przy użyciu istniejących danych uwierzytelniających. 

Uruchomienie PayPal USD podzieliło społeczność kryptograficzną, ponieważ sprzeczne spekulacje na temat jego wpływu na kryptowaluty zajęły centralne miejsce. 

Podczas gdy wielu wyobraża sobie PYUSD jako szybką ścieżkę przyjęcia przez główny nurt, może również oznaczać problemy z decentralizacją i osobistą kontrolą aktywów, ostrzega społeczność. Kilku audytorów inteligentnych kontraktów podkreśliło, że inteligentny kontrakt PYUSD zawiera funkcje „freezefunds” i „wipefrozenfunds”, które, jak twierdzą, są podręcznikowymi przykładami wektorów ataków centralizacyjnych w kontraktach Solidity.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button