News

Shiba Inu: Szybkość spalania spada w związku z dynamicznym rozwojem Shibarium

Sieć testowa Shiba Inu, Shibarium, notuje co raz większą aktywność. W chwili redagowania tego tekstu sieć przetworzyła już 12.8 miliona transakcji i zbliża się do granicy 13 milionów. Co więcej, liczba adresów portfeli na platformie przekroczyła 16 milionów, co świadczy o niezwykłym rozwoju wspomnianego rozwiązania warstwy 2, pomimo trudnych początków. 

Ponadto ostatnie raporty wskazywały, że trwa uruchamianie sieci głównej, co wiąże się z dodatkowymi funkcjami. Choć dokładna data premiery pozostawała niepewna, wiele wskazywało na to, że nastąpi ona w trzecim kwartale tego roku. Oczekiwania na wypuszczenie mainnet wciąż rosną, spodziewając się dalszych postępów w ekosystemie Shibarium. 

Pomimo znacznego wzrostu transakcji i portfeli w Shibarium, obecny wskaźnik spalania Shiba Inu  nie odzwierciedla tego parametru. Ostatnie dane z Shibburn ujawniły 22% spadek wskaźnika spalania w ciągu ostatnich 24 godzin. W chwili readagowania tego tekstu spalono prawie 19 milionów tokenów SHIB. Ponadto całkowite spalenie z początkowej dostawy przekroczyło 410 bilionów tokenów SHIB.

Trend cenowy SHIB

Wskaźnik RSI na dziennym wykresie ujawniła wyraźny trend spadkowy dla SHIB. Wykres RSI znalazł się poniżej linii neutralnej i zarejestrował wartość poniżej 35, co wskazuje na słaby ruch i trend dla SHIB. W chwili redagowania tego tekstu SHIB handlował z minimalną stratą mniejszą niż 1%, oscylującą wokół 0,000008 USD. 

Źródło: TradingView 

Według Santiment nie było żadnych znaczących zmian w metryce aktywnych adresów dla SHIB. Jednak wskaźnik aktywnych adresów z siedmiu dni wykazywał nieznaczny trend wzrostowy. Liczba aktywnych adresów przekroczyła 19 000, co świadczy o pozytywnym rozwoju aktywności.

źródło: ambcrypto.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button