News

Szef ds. produktu Binance odchodzi

Giełda kryptowalutowa Binance nadal traci kluczowych kierowników w obliczu coraz większego nadzoru ze strony regulatorów na całym świecie.

Szef ds. produktu Binance, Mayur Kamat, potwierdził, że opuszcza giełdę kryptowalut po niemal dwóch latach pracy.

To czas, aby odejść i przekazać przywództwo produktowe przyszłym liderom Binance. Pracowałem blisko z kierownikami produktu, aby zapewnić płynne przejście.

– powiedział.

Kamat dodał również, że to dobry moment dla niego osobiście, aby wziąć sobie trochę czasu wolnego po 20 latach „nieustannej pracy nad produktami”.

To było doświadczenie życia pracować w Binance i obserwować wzrost naszej bazy użytkowników. Dziękuję CZ i całemu zespołowi kierowniczemu za tę niesamowitą okazję. Będę kibicować Binance z ubocza.

– dodał.

Były kierownik produktu Binance wcześniej pracował jako menedżer produktu w firmach takich jak Google i Agoda. Kamat dołączył do Binance jako kierownik produktu w styczniu 2022 roku. Według jego profilu na LinkedIn, pracował nad globalnymi zespołami produktowymi i projektowymi w Binance, pomagając zwiększyć liczbę użytkowników Binance z 80 mln do ponad 150 mln w ciągu 18 miesięcy.

Były kierownik produktu Binance jest znany jako wczesny adopter Bitcoina. Raportuje się, że kupił swoje pierwsze dwa Bitcoiny w 2011 r., zaledwie dwa lata po uruchomieniu tej kryptowaluty. Kamat twierdził, że nie był to cel inwestycyjny, ale sposób zakupu połączenia VPN.

Ostatnie odejście w Binance ma miejsce kilka tygodni po tym, jak giełdę dotknął znaczący odpływ kluczowych kierowników, w tym głównego dyrektora ds. strategii Binance, Patricka Hillmanna. Choć Hillmann podał osobiste powody swojego odejścia, wielu obserwatorów rynku kryptowalut podejrzewało, że jego odejście miało związek z dochodzeniem Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych w sprawie Binance.

Wśród innych odchodzących są główny radca prawny Han Ng oraz wiceprezes ds. zgodności Steven Christie, którzy mieli rzekomo opuścić Binance na początku lipca.

źródło: cointelegraph.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button