News

Token BONE oparty na Shiba Inu celuje w nowy rekord

Token BONE oparty na Shiba Inu jest jednym z najlepiej działających altcoinów notując wzrost o 34% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Podczas gdy szerszy rynek kryptograficzny odnotował znaczną konsolidację w ciągu ostatnich kilku dni, Bone ShibaSwap był w stanie przełamać ten trend. 

BONE będzie odgrywać kluczową rolę w bardzo popularnej technologii warstwy 2 Shiba Inu, Shibarium. Token otrzyma szereg nowych możliwości użycia po wydaniu Shibarium. 

W ten sposób firma BONE zdecydowanie skorzystała również na szumie wokół technologii warstwy 2, która wkrótce zostanie wprowadzona na rynek. 

Jednak jest jeszcze jeden powód, aby oczekiwać, że wzrost BONE będzie kontynuowany. Mianowicie, token nie jest jeszcze notowany na wielu giełdach, zwłaszcza tych dobrze znanych z dużym wolumenem obrotu. Na przykład notowanie na Binance lub Coinbase tradycyjnie skutkuje gwałtownym wzrostem cen. 

I ten efekt widać było już wczoraj przy notowaniu na giełdzie Gate.io. Platforma ogłosiła wczoraj, że będzie wspierać Bone ShibaSwap z parą handlową BONE/USDT. Platforma ma ponad 12 milionów zarejestrowanych użytkowników. 

Patrząc na notowanie, token oparty na Shiba Inu wzrósł w pewnym momencie o ponad 5%. Wejście na Binance lub Coinbase mogą potencjalnie mieć znacznie większy wpływ na cenę. 

Jak dotąd największymi platformami transakcyjnymi dla BONE pod względem wolumenu są Uniswap, Bitget, MEXC, BKEX, LBank, CoinEx, ShibaSwap i Bitmart. Wraz z długo oczekiwanym uruchomieniem Shibabarium, inne znaczące giełdy mogą zwrócić uwagę na token Bone ShibaSwap. 

Będzie nowy rekord?

BONE odnotował silny wzrost o ponad 140% od początku roku, wyprzedzając większość altcoinów na rynku kryptograficznym. 

Jednak wykres 1-dniowy pokazuje, że bykom BONE na razie zabrakło “pary” przy ostatnim kluczowym oporze przed rekordowym szczytem. Na wykresie 1-dniowym opór na poziomie 1,96 USD będzie prawdopodobnie ostatnim testem, zanim BONE zaatakuje rekordowy poziom 2,38 USD. 

Jak wspomniano wcześniej, notowanie na innej renomowanej giełdzie lub oficjalne ogłoszenie daty uruchomienia wersji beta Shibarium może być istotnym impulsem do przełamania tej ostatniej bariery.

źródło: newsbtc.com

Strona ma charakter informacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje związane z inwestowaniem na rynku kryptowalut.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button