News

Cristiano Ronaldo wyemituje kolekcję NFT we współpracy z Binance

Cristiano Ronaldo kontynuuje swoją przygodę z Web3, uruchamiając nową kolekcję tokenów NFT we współpracy z Binance, upamiętniającą jego drogę od skromnych początków do piłkarskiej sławy.

Kolekcja, nazwana „Forever Worldwide: The Road to Saudi Arabia”, będzie zawierać serię kolekcjonerskich NFT, przedstawiających podróż Ronaldo od młodzieżowego talentu na Maderze, przez kluczowy wpływ na Manchester United i Real Madryt.

Sarah Dale, szefowa działu partnerstw marki w Binance ujawniła w wywiadzie szczegóły nowego projektu. Giełda współpracowała z lokalnymi artystami z Madery, Lizbony, Manchesteru, Madrytu, Turynu, Arabii Saudyjskiej i Portugalii, aby stworzyć unikalne projekty dla każdego NFT.

W oświadczeniu Ronaldo podkreślił, że celem kolekcji jest zaoferowanie fanom unikalnych cyfrowych dzieł sztuki, reprezentujących pamiętne etapy jego kariery oraz służących jako mechanizm do zapewnienia jego największym fanom ekskluzywnych doświadczeń:

Praca z artystami, którzy naprawdę uchwycili atmosferę każdego miejsca, czyni to doświadczenie jeszcze bardziej sentymentalnym, a jako NFT te momenty z mojej podróży mogą trwać wiecznie.

Dale powiedziała, że Ronaldo był bardzo związany z interakcjami z fanami w poprzednich współpracach. Nowa kolekcja umożliwi również niektórym posiadaczom NFT stworzenie momentu celebracyjnego z Ronaldo na planie w Rijadzie.

Uwielbia spotykać się ze swoimi fanami. Przygotowujemy dla niego scenariusze, ale on naprawdę często od nich odchodzi i angażuje się w interakcje z fanami. Myślę, że najwięcej radości sprawiło mu, gdy jego fani byli na planie ostatnim razem

– powiedziała Dale.

Kolekcja „Forever Worldwide” Ronaldo zostanie wydana w dwóch fazach przed sezonem piłkarskim 2024/2025 — pierwsza kolekcja została wydana 29 maja i zawierała NFT z Madery, Lizbony i Manchesteru.

Dzieła artystów Katt Phatt (reprezentująca Maderę) i Rodrigo Doin (Lizbona) przedstawiają wczesną karierę Ronaldo. Dzieło artysty z Manchesteru, Johna Sheehana, oddaje hołd znakomitym sezonom Ronaldo w barwach Czerwonych Diabłów.

Druga emisja NFT planowana jest na 6 czerwca i obejmuje dzieła sztuki reprezentujące Madryt, Turyn i Arabię Saudyjską. Te NFT zostały zaprojektowane przez hiszpańską artystkę Lisett Ledón (Madryt), włoskiego artystę Pasquale Garibaldi (Turyn) oraz saudyjskiego artystę Shakera Kashgari, reprezentującego obecny okres Ronaldo w Al-Nassr FC.

Siedem „super, super rzadkich NFT” trafi na aukcję w czerwcu. Limitowana kolekcja została zaprojektowana przez portugalskiego artystę Mr. Dheo i upamiętnia długotrwałą karierę Ronaldo w reprezentacji narodowej.

Kolekcje NFT oferują wiele nagród w rzeczywistym świecie, w tym koszulki vintage, bilety na mecze, podpisane plakaty. Niektórzy kolekcjonerzy będą mogli zadawać pytania Cristiano, na które odpowie w spersonalizowanych filmikach dla posiadaczy konkretnych NFT.

Dale również podkreśliła, że siedem super rzadkich portugalskich NFT wiąże się z ekskluzywnym doświadczeniem na żywo z Ronaldo. Obejmuje to podróż do Rijadu na mecz, a następnie spersonalizowany moment celebracji gola na planie z gwiazdą.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Kantor kryptowalut FlyingAtom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button